Inteligentny dom

Inteligenty dom to nic innego jak dom sterowany z poziomu aplikacji. W bardzo prosty sposób można zapalić światło nie wstając z kanapy czy też przykręcić ogrzewanie. Do tego wszystkiego wystarczy nam telefon oraz aplikacja.

Smart Home daje nam wiele możliwości. Możemy sprawdzić czy zgasiliśmy światło, będąc poza domem, a nawet sprawdzić co dzieje się na naszym podwórku za pomocą kamer. W ofercie PrimeBuy znajdą Państwo rownież systemy współpracujące z Apple HomeKit. Inteligentny dom to nie tylko wygoda, ale rownież oszczędności. Dzięki automatyzacjom jakie możemy stworzyć, po wyjściu z domu ogrzewanie zmniejszy się do odpowiedniej temperatury, rolety zamkną, a muzyka sama się wyłączy. Dzięki czujnikom ruchu już nigdy w nocy dotarcie do kuchni nie będzie problemem.

smart home

W naszej ofercie znajdą Państwo:

czujnik ruchu

czujniki ruchu

kontroler

kontrolery

smart home

źródła światła

smart home

wyzwalacze

switch smart home

switche

kamera do domu

kamery

OSZCZĘDNOŚĆ

Zgodnie z danymi statystycznymi na rozwiązaniach smart możesz zaoszczędzić nawet do 20-30%! Uzyskasz to dzięki znajdujących się w naszej ofercie głowicach termostatycznych (inteligentny termostat). W prostej aplikacji utworzysz sceny, które będą automatycznie sterowały ogrzewaniem w określonych godzinach. Ponadto możesz zmieniać za pomocą jednego kliknięcia temperaturę w swoim domu, gdy wracasz do niego po urlopie. Dodatkowo czujniki kontaktowe (otwarcia drzwi i okien) pozwolą automatycznie wyłączyć grzejnik, aby ciepło z Twojego domu nie uciekało.

WYGODA

Modernizując swoje mieszkanie lub dom nie tylko zaoszędzisz, ale także zwiększysz wygodę. Instalując inteligentne żarówki, możesz zmieniać barwę, ciepło oraz jasność swojego oświetlenia. To wszystko możesz uzyskać bez wstawania z kanapy. Gdy w nocy obudzi Cię głód czujniki wykryją Twój ruch i delikatnie oświetlą drogę do lodówki. Dzięki kontrolerom systemu nawadniania Twój trawnik i rośliny ogrodowe już nigdy nie będą zaniedbane. Podlewanie nigdy nie było tak proste! Rozpocznie i zakończy się ono automatycznie o ustawionej przez użytkownika porze, a nawet obliczy całkowite zużycie wody.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo w dzisiejszych czasach to bardzo ważny aspekt spokojnego życia. Dzięki produktom w naszej ofercie, będziecie mogli być spokojni o Wasz dom czy mieszkanie, nawet w trakcie nieobecności. Kamery będą na bieżąco monitorować ruch we wskazanym obszarze, a Wy będziecie mieć podgląd w aplikacji do całego domu. Gdy urządzenie nie rozpozna domownika wyśle Ci automatycznie powiadomienie wraz ze zdjęciem i nagraniem. Czujniki otwarcia poinformują Cię, gdy potencjalny złodziej otworzy drzwi lub okno. Kolejne czujniki z naszej oferty to czujniki dymu i czadu informujące o wykryciu pożaru oraz czujniki zalania chroniące Was przed wylaniem się wody z pralki czy zmywarki.